Pazartesi, Haziran 21, 2021

Pos OİM’de Üretim ve Silvikültür Faaliyetleri İncelendi

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Bölge Müdür Yardımcısı Tuncay Can ve İşletme Pazarlama Şube Müdürü Mustafa Akyol ile birlikte Pos Orman İşletme Müdürlüğünde yürütülen ormancılık uygulamalarını yerinde inceledi. 

Ormancılık faaliyetleri kapsamında sürdürülen çalışmalar hakkında İşletme Müdürü Atilla Özalp’tan bilgi alan Bölge Müdürü Yılmaz, yılsonu hedefleri konusundaki talimatlarını aktardı.

Meşçere bakım bölmelerinde üretim faaliyetleri kontrol edilerek; çalışmaların sürdürüldüğü sahalarda çalışan işçileri selamlayan Bölge Müdürü Yılmaz, hem işçilerle sohbet etti hem de üretilen emvalleri inceleyerek standart kontrolü yaptı. Kontrol ve ölçümlerde kalite ve standarda uyulduğunu görmekten memnuniyet duyduğunu belirten Bölge Müdürü Yılmaz, kaliteli ürün için standarttan asla taviz verilmeyeceğini, piyasanın isteklerini göz ardı etmeden standartlara uygun kaliteli ürün arz ederek milli ekonomiye daha fazla katkı sağlanacağını belirtti.

Daha sonra Sucak ve Değirmencik Son Satış depolarını ziyaret ederek emval çeşitleri ve istifleri inceleyen Bölge Müdürü Yılmaz, gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı İşletme Müdürü ve ekibine teşekkür ederek bölgeden ayrıldı.

 

“Pos OİM’de Üretim ve Silvikültür Faaliyetleri İncelendi” için bir yorum